„Apkārt Alaukstam” notiks … augustā

 

Sportiski gleznainā Alauksta ezera apkārtne neļauj slēpojuma „Apkārt Alaukstam” rīkotājiem vēl vienu gadu sēdēt bezdarbībā, tāpēc viņi nolēmuši, 26. augustā likt pamatu jaunai tradīcijai.

„Lai ieilgušajām domām par to, kāda būs ziema, iedotu nelielu pauzi, esam nolēmuši noorganizēt pirmo skrējienu „Apkārt Alaukstam”. Varbūt laika apstākļi, redzot mūsu spītību, nākamo ziemu dāvās sniegiem bagātu,” smejot saka sporta kluba „Alauksts” pārstāvis Uvis Avens.

Kā zināms, slēpojums „Apkārt Alaukstam” no mēneša sākuma tika pārcelts uz 26.februāri, cerībā, ka ziema apžēlosies, taču cerības nepiepildījās. Rīkotāji centās trasi glābt, taču šonedēļ uznākušais intensīvais lietus pilnībā nokausējis trases lielāko daļu, līdz ar to zudušas jebkādas cerības sarīkot distanču slēpošanas maratonu „Apkārt Alaukstam”.

„Nedēļu pirms slēpojuma Vecpiebalgā sniega bija pietiekami, bet vietās, kur tā mazāk, bijām gatavi, sadarbībā ar uzņēmumu „Rok un Būvē” vest un uzbērt uz trases. Veikals „Sils” piegādāja sniega pūtēju, lai no malām sniegu uzmestu uz trases. Bijām gatavi, taču daba ieviesa savas korekcijas. Mums nācās pieņemt smago lēmumu par slēpojuma atcelšanu, jo nevaram paļauties uz sniega snigšanu tuvākās dienās, arī stabila sala iestāšanās nav gaidāma. Šādi apstākļi nav piemēroti kvalitatīvai slēpošanai,” norāda U. Avens.

Jāatzīmē, ka šis nav pirmais gadījums, kad nācās paņemt divu gadu pauzi. 1989. un 1990. gadā slēpošanas maratons nenotika politisko pārmaiņu un ekonomiskās situācijas dēļ, bet 1994.un 1995.gadā to sarīkot neļāva laika apstākļi, gluži kā pērn un šogad.

Slēpojuma rīkotāji pieņēmuši lēmumu iemaksātās dalības maksas 100 procentu apmērā pārcelt uz nākamo slēpojumu 2018.gada 3.februārī, taču tiem, kuri vēlēsies startēt skrējienā „Apkārt Alaukstam” organizatori piedāvās iemaksāto dalības maksu uz šo notikumu. Par to informēs katru dalībnieku, kurš pieteicies slēpojuma.

„Lai gan informācija par slēpojuma atcelšanu nav tā, ko vēlamies pavēstīt, ceram, ka tas ļaus iedibināt jaunu tradīciju, un nākotnē brīnišķīgajos Alauksta ezera krastos varēsim pulcēties divas reizes – slēpojumā un skrējienā. Ceram, ka paliksiet mums arī turpmāk,” saka U. Avens.


Komentāri

 1. Semhoime says:

  Я не cмог не прокомментировать 🙂 Исключительно хорошо
  написано )

  казино play fortuna зеркало сайта

 2. Tangela says:

  Новостной портал. Последние и главные новости Украины,
  России и мира
  https://novosty24.ru/post/Novyj-raund-dialoga-Rossii-i-Yaponii-pricel-na-poisk-sovpadayushih-pozicij

 3. Roberto Blalock says:

  Hello,

  TIRED OF WAITING FOREVER TO EARN A PROFIT ONLINE ?

  My name is Roberto Blalock and I’m talking about a new way to generate quick traffic and sales in ANY niche with ZERO video/website creation, ZERO paid advertising/SEO.

  I’ve recently tried this product but quickly decide to write this review because I know this is exactly what you are looking for your alauksts.lv

  No Previous Skills Or Experience Required. You can literally be a COMPLETE Newbie and Get RESULTS with just 5 minutes of actual “work”..

  SEE FULL REVIEW: http://bit.ly/36OJXNh

  Kind Regards,
  Roberto Blalock


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.