DISTANCES

Distanču slēpošana ir lielisks aktīvās atpūtas veids visai ģimenei, tādēļ arī mēs esam sagatavojuši trīs distances visiem sagatavotības līmeņiem – bērniem, ģimenēm, slēpošanas entuziastiem, ģimenei, draugu pulkam un profesionāļiem.

500m/1 KM/7KM – BĒRNU SLĒPOJUMS

Atklājiet slēpošanas prieku vismazākajiem slēpotājiem! Mazie tiks apbalvoti septiņās vecuma grupās zēnu un meiteņu konkurencē. Labāko apbalvošana notiks tūlīt pēc pēdējās bērnu grupas finiša, lai mazajiem censoņiem nav jāgaida līdz lielo apbalvošanai.

Vairāk par distanci

no 7 KM – 10KM VESELĪBAS SLĒPOJUMS

Startēšana šajā distancē nav sacensības par rezultātu, drīzāk tā ir iespēja sevi pierādīt kā radošu veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēju. Protams, neizpaliks arī sacensības gars, jo šajā distancē tiks apbalvoti trīs ātrākie vīri un trīs ātrākās dāmas.

Vairāk par distanci

līdz 22 KM – TAUTAS SLĒPOJUMS

Distance, kuras maršruts apved apkārt Alauksta ezera gleznainajam krastam. Distance stiprajiem un profesionāļiem. Tiem, ka distanču slēpošana nav atpūta, bet dzīvesveids. Tiem, kuros mīt sacensības gars un uzvarēt alkas. Šajā distancē piedalās labākie Latvijas un kaimiņvalstu labākie distanču slēpotāji un biatlonisti.

Vairāk par distanci

līdz 44 KM – MARATONS

Apkārt Alaukstam Slēpošanas maratona distances karte

 Maratona 44 KM distancē aicinām piedalīties ikvienu, kam distanču slēpošana ir vairāk par svētdienas izklaidi. Slēpošanas stils – gan klasika,gan slidsolis. Ja tici, ka 44 KM ir pa spēkam arī Tev un esi fiziski tiem gatavs, slēpo pulkā! Maratona distance ved 2x ap ezeru.

Vairāk par distanci


Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.