Apkārt Alaukstam 2022

Apkārt Alaukstam /2022

Slēpojuma organizēšanai  neparedzamie apstākļi- mainīgie laikapstākļi, mežizstrādes trases vietās, Covid-19 ierobežojumi, ietekmējuši datuma maiņu. Ar cerību skatāmies uz 26.februāri,kad mežvedēji būs pabeiguši iesāktos darbus un sniega sega būs saglabājusies. 

Reģistrācija būs pieejama no 1.02.2022!

Plānots 2 STARTU pasākums-ar ierobežotu dalībnieku skaitu noteiktās distancēs- 

26.februārī 

44 KM 22 KM un bērnu distance

7 KM Veselības slēpojums

Ja valstī Covid19 noteikumi mainīsies vai būs atļauja rīkot vienā dienā lielāku dalībnieku skaitu,tad pastāv iespēja,kad slēpojums būs 1 dienu-t.i 26.02.2022.

Par izmaiņām informēsim laicīgi!

Slēpojums norit ievērojot LR noteiktos Covid-19 izplatības ierobežojumus.

Sporta sacensībās piedalītis un to norises vietā atrasties varēs tikai personas ar  primārās vakcinācijas, balstvakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, kā arī izglītojamie, kuri veikuši Covid-19 testu izglītības iestādē organizētā skrīninga ietvaros, un tiek nodrošinātas noteiktās prasības attiecībā uz publisku pasākumu rīkošanu. Pirmsskolas vecuma bērni sacensībās drīkst piedalīties, ja pirms sacensību norises būs veikts antigēna paštests autorizētas personas un vecāku klātbūtnē, un tas būs negatīvs.Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.